Home » zdraví lidé » Konopné produkty pro vaše zdraví

Konopné produkty pro vaše zdraví

Jiří-Procházka_Fitcann (5)

Konopné produkty jsou vhodnou volbou pro všechny, kteří dbají o své psychické i fyzické zdraví, čelí zvýšené fyzické zátěži a dbají na posílení své imunity. Pozitivní účinky ocení i aktivní jedinci, kterým po náročných trénincích pomohou ulevit od svalového napětí, regenerovat svaly a navracet tělo do rovnováhy.

Jsou připravovány maximálně šetrným způsobem, při kterém jsou moderními postupy vyextrahovány silné a kvalitní bio extrakty z přírodních zdrojů vysoce jakostního konopí, které bylo vypěstované v České republice. Ty jsou následně rozpuštěny v bio kokosovém oleji. Vhodné jsou tak i pro vegany.

V České republice je povoleno pěstovat konopí, které má obsah THC do 0,3 % a nepůsobí na lidský organismus psychoaktivně. Zároveň ale obsahuje jiné látky ze skupiny kanabinoidů, zmiňovaný kanabidiol – CBD, který dokáže lidskému tělu velmi pomoci. Pomáhá v boji se záněty, špatnou kvalitou spánku, ale i nepříjemnými psychickými stavy.

CBD 3% DROPS 10ml, cena: 800 Kč
Konopný olej s plným spektrem účinných kanabinoidů v koncentraci 3 %, s terpeny, flavonoidy a dalšími významnými látkami, určený ke každodennímu použití.
Produkt je určený pro všechny, kteří potřebují nabrat sílu a duševní klid.

Přírodní konopná mast 100 ml, cena: 390 Kč
Mast obsahuje full spectrum kanabinoidů. Jejím základem je vazelína z přírodních vosků. Neobsahuje deriváty ropy. Vysoce kvalitní produkt pro sportovce byl vyvinut tak, aby pomáhal při regeneraci svalů a úponů, při kožních defektech, odřeninách nebo jizvách. Pomáhá s řešením v Fitcann-kolaz - kopiepodobě neduhů: bolesti zad a páteře, kloubů, šlach a úponů, tenisový loket a další bolestivá místa a zranění, kožní defekty v podobě lupénky, ekzémů, akné, suché kůže, proleženin, opruzenin, záděr, popálenin, jizev, odřenin a plísní.

Konopný olej 250ml, cena: 190 Kč
Konopný olej je oblíbená potravina po celém světě. Lidé jej konzumují už tisíce let, pomáhal jim v těžkých chvílích i běžném životě. Získává se za studena a obsahuje mnoho prospěšných látek, které lidské tělo ocení.

Mezi sportovci je vyhledávaným doplňkem esenciálních nenasycených mastných kyselin (EMK) Omega 3, Omega 6 a Omega 9. Olej připomíná chuť oříšků a je vhodný pro celou rodinu. Seniorům se konopný olej v potravě doporučuje stále častěji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *