Home » zdraví lidé » Vidíte svět „prostě jinak“? Díky Festivalu Evolution budete – část I.

Vidíte svět „prostě jinak“? Díky Festivalu Evolution budete – část I.

Festival Evolution

„Festival, pro lidi, kteří to vidí prostě jinak!“ Tak byl prezentován letošní jarní Festival Evolution. Festival, kde se načerpáte informace z oblasti zdraví, jídla, ekologie, eko kosmetiky, alternativní medicíny, osobního rozvoje, budoucí maminky něco o porodech a mnohé další. Festival Evolution, je prostor naplněný přednáškami, workshopy, dobrým a zdravým jídlem a pitím, spoustou stánků s produkty z výše zmíněných oblastí, a mnoha lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. A tak jsme se na Festival Evolution vydali i my.

Proč jezdím na Festival Evolution?

Ve svém životě přemýšlím nad věcmi, které dělám, a co nejvíce následuji proud rovnováhy mezi zdravím (tělem) – emocemi – myslí (mozkem) – srdcem – duchem (spirit), a vnímání prostředí, kde se pohybuji, žiji a spolutvořím ho. Někdy naleznu souhru lépe, a jindy se potřebuji do tématu hlouběji ponořit a udělat více změn. Na Festivalu Evolution se mi líbí, že mohu poznávat různé oblasti na jednom místě, a tak se obohatit možnostmi, které soulad v mém životě podpoří, pokud jsem ochotná pro to udělat patřičné kroky. A tom to je. Nelze jen brát, a nebo čekat, když už něco poznáme, pojďme to i dělat a změnit své chování (i když to někdy trvá déle a jde to mimo naši komfortní zónu). Tak, ať se nám v tom daří, a teď se s námi pojďte inspirovat.

Kdo nás na letošním festivalu oslovil?

Stovky vystavovatelů a ještě více možností, co poznávat. Nestihla jsem projít každý stánek a přednášku, na druhou stranu vás teď seznámím aspoň s pár nejzajímavějšími, které jsem poznala.

Začneme s láskou k bytostem, které potřebují naši pomoc, obzvlášť pokud jsou týrané, nemocné nebo nežijí ve vhodných podmínkách, protože sami si zajistit pomoc nedokáží. O pomoc hospodářským zvířatům se stará „Farma Naděje“ v Dobrovítově. Na Farma Naděje žijí a střídají se dobrovolníci, kteří pomáhají nejen se zvířaty, ale hlavně s úpravou prostředí tak, aby zde mohli v bezpečí žít zvířata i lidé. Na farmě se konají různé setkání a akce týkající se podpory zvířat, zdravého životního stylu a zdravého prostředí. O farmě se více dozvíte na jejich webových stránkách a facebooku. Zapojte se a pomozte i vy: https://farmanadeje.cz. Pomoci můžete finančně nebo přiložit ruce k dílu. Všichni spolutvůrci tohoto prostoru vám moc děkují.

Farma Naděje

Osobní rozvoj hýbe naším světem. Sdílení, inspirace i motivace jsou pro náš život stále alfou a omegou. S tématy osobního rozvoje nás seznamuje „Go Freedom“ komunita, parta mladých lidí, kteří naplňují svůj čas tím, aby dělali smysluplné aktivity a inspirovali další lidi k pozitivním změnám v sobě i kolem sebe. S projektem Go Freedom a jejich komunitou se můžete seznámit na jejich webových stránkách: https://www.gofreedom.cz nebo FB. Přidat se k nim můžete online, osobně na přednáškách nebo s nimi tvořit komunitu přímo v jejich komunitních domech.

Go Freedom

Naučit se lépe vyjadřovat, komunikovat, dávat i přijímat zpětnou vazbu či improvizovat? S tím vám pomůže klub ToastMasters. Přiznávám, že pro TM (ToastMasters) mám slabost. Tento klub patří podle mě mezi nejlepší kluby vůbec, protože je zde velká podpora, inspirace a spousta lidí, kteří mají společný cíl: „Zdokonalit se v komunikaci a sebevyjádření“. Kluby TM najdete ve více městech v ČR. Zadejte si do vyhledávače „ToastMasters + město“ a najděte nejbližší klub. Hosté se nemusí hned stát členy klubu, a účast mají zDARma. Tak jděte do toho!

A to je z oblasti služeb, osobního rozvoje a pomoci všechno. V dalším díle vám přineseme informace o zajímavých, krásných, zdravých a voňavých produktech. Tak si nás opět přečtěte, a třeba se na podzim potkáme na Festivalu EVOLUTION.

Autorka: Radka Pastyříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *